English | Українська

Запрошення до участі у тренінговому курсі: “Як проводити навчання з питань запобігання та протидії дискримінації та просування принципу рівності”

Запрошуємо активістів громадських об’єднань, які вже мають досвід тренерської або викладацької роботи, а також інтерес до проблематики дискримінації, нерівності, до участі у чотириденному тренінговому курсі “Як проводити навчання з питань запобігання та протидії дискримінації та просування принципу рівності”.

Тренінговий курс організований Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні. Його основне завдання - підготовка фахових тренерів та розвиток їхніх практичних знань і навичок з розробки навчальних програм та проведення навчання з проблем запобігання та протидії дискримінації, особливостей роботи з різними цільовими групами тощо.

Тренінг пройде з 16 по 19 березня 2015 року в м. Чернігові. Тренерами виступатимуть Максим Єлігулашвілі (Програма “Розуміємо права людини” ), Сергій Пономарьов (Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) та Ірина Федорович (Коаліція з протидії дискримінації).

Відбір учасників тренінгу проводитиметься на конкурсній основі. Умовою участі є наявність попереднього досвіду тренерської (викладацької) роботи у сфері прав людини; додатковою перевагою також є обізнаність з тематики тренінгового курсу та/або досвід роботи з різними дискримінованими групами.

Кількість місць обмежена, до розгляду будуть прийматися лише повністю заповнені заявки.

Учасники будуть забезпечені навчальними та методичними матеріалами.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію транспортних витрат учасників (в межах вартості квитка на потяг (купе) або автобус від місця проживання до Чернігова).

Процедура подачі заявки: форму заявки за цим посиланням потрібно заповнити до 1 березня 2015 року.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені лише відібраним учасникам по закінченню терміну подачі анкет, але не пізніше 5 березня 2015 року.

У разі виникнення запитань, пишіть на ysalakhova@iom.int (Яна Салахова)

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості