English | Українська

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні оголошує конкурс для НУО з усіх регіонів України, зацікавлених в участі у програмі інституційного розвитку

Конкурс серед НУО на участь у програмі інституційного розвитку

Увага! Термін подачі заявок на конкурс продовжено.

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (далі - МОМ) оголошує конкурс для неурядових організацій (далі - НУО) з усіх регіонів України, зацікавлених в участі у програмі інституційного розвитку в рамках проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні” за підтримки Європейського Союзу.

Мета проекту:

  • Розвиток інституційного потенціалу громадських (неурядових/волонтерських) організацій, які діють на благо та в інтересах постраждалого від конфлікту населення;
  • Сприяння ефективній участі громадських організацій в стратегічному діалозі щодо вирішення питань, пов’язаних з ВПО та постраждалим від конфлікту населенням, на місцевому та центральному рівнях.

Даний конкурс має на меті окреслити групу НУО, які будуть учасниками програми з розбудови інституційного потенціалу, що буде сформована за результатами попереднього оцінювання їх тренінгових потреб. Програма передбачає проведення навчальних модулів різної складності та формату в залежності від рівня досвіду обраних учасників.

Профіль організації-учасника:

  • є національною НУО, офіційно зареєстрованою на території України;
  • працює у сфері гуманітарного реагування, включаючи захист прав ВПО або
  • зацікавлена здобути навички та знання у сфері підготовленості до надзвичайних ситуацій, реагування, відновлення та розвитку;
  • представляє інтереси вразливих груп населення чи місцевих громад.

 

Тривалість програми: Проведення навчальних модулів заплановано з липня 2017 по травень 2018 р.р.

Відібрані організації будуть залучені до наступних компонентів реалізації проекту:   

  1.  Участь у тренінговій програмі з розвитку інституційного потенціалу.

У відповідності з проведеним аналізом потреб, МОМ проведе серію тренінгів з: підготовленості до надзвичайних ситуацій, реагування, відновлення та розвитку; діалогу та медіації, адвокації та захисту прав, залучення коштів (фандрайзингу), управління проектом, моніторингу та оцінки тощо.

  1. Створення плану проведення адвокаційних заходів.

Передбачається розробка та реалізація учасниками проекту плану адвокаційних заходів, що направлені на підтримку та інтеграцію ВПО та постраждалого від конфлікту населення на місцевому/регіональному рівні. 

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, що додається до цього оголошення, та надіслати її підписану та відскановану копію до 8 червня 2017 року, 16:00 на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, вказавши при цьому в темі електронного листа «Аплікаційна форма для участі у програмі інституційного розвитку». 

Супутні питання направляйте, будь ласка, на зазначену вище адресу iomkievtenders@iom.int, вказавши у темі електронного листа:  Питання за конкурсом для участі у програмі інституційного розвитку, до уваги Ольги Лютої.

Просимо зауважити, що неповні анкети або такі, що надійшли пізніше зазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості