English | Українська

МОМ підтримує ADAMI медіа-нагороду за культурне розмаїття

8 вересня у Києві було презентовано АDAMI медіа-нагороду за культурне розмаїття у Східній Європі, метою якої є відзначення видатних фільмів, теле- та інтернет-програм, які підтримують культурне різноманіття та міжкультурний діалог у шести країнах-членах Східного партнерства – Україні, Молдові, Білорусі, Азербайджані, Грузії та Вірменії.

В Україні зірки естради,  провідні журналісти та керівники ЗМІ серед яких Джамала, співачка, Зураб Аласанія, генеральний директор НТКУ, Андрій Кулаков, програмний директор «Інтерньюз-Україна», які взяли участь у презентації цієї ініціативи, покликаної привернути увагу медіа до проблематики культурного розмаїття і поглибити зв‘язки між медіа-менеджерами та кінематографістами країн східної Європи та Кавказу.

Заступник голови представництва МОМ в Україні Стівен Роджерс, виступаючи на заході, відзначив важливість мирного співжиття людей, які належать до різних національностей, етносів, релігій чи культур.

«Україна  традиційно була джерелом міграції, а зараз поступово стає приймаючою країною. Тому необхідність налагодження діалогу та поглиблення взаєморозуміння між громадою, яка приймає мігрантів, і самими мігрантами в Україні постійно зростає, що видно також на прикладі ситуації з внутрішньо переміщеними особами», - зазначив представник МОМ.

«Ми сподіваємось, що медіа-нагорода ADAMI підвищить інтерес ЗМІ до тематики міжкультурного розмаїття та інтеграції мігрантів, а також дасть можливість показати історії реальних людей через ідею, що мігранти роблять позитивний внесок в розвиток країн, до яких приїздять».

Вручення ADAMI медіа-нагороди – 2015 відбудеться у грудні у форматі телевізійної події. Святкова гала-церемонія з Тбілісі, столиці Грузії, транслюватиметься по всьому світу.

Шість ADAMI медіа-нагород 2015 присуджуватимуться переможцям у шести категоріях:

  • ADAMI медіа-нагорода за розважальний формат (ігрова продукція);
  • ADAMI медіа-нагорода за інформаційний формат (документальна продукція);
  • ADAMI медіа-нагорода за новини та короткометражну документальну продукцію;
  • Молодіжна ADAMI медіа-нагорода;
  • ADAMI медіа-нагорода за інтернет-сайти;
  • ADAMI медіа-нагорода за інтернет-відео.

Заявки на участь у конкурсі можна подати до 25 жовтня 2015 року (кінцевий термін подання). Мовники-учасники, продюсерські компанії, освітні установи та фізичні особи повинні зареєструватися на сайті www.adamimediaprize.eu

З 2007 року МОМ реалізує програми підтримки інтеграції мігрантів та культурного розмаїття в Україні, серед іншого, й спільно з УВКБООН координуючи волонтерську платформу «Ініціатива Розмаїття» (http://diversipedia.org.ua) та реалізуючи інтерактивні програми із залученням української молоді.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості