English | Українська

Інформація від Центру сприяння переселенню біженців Євразія

16 жовтня 2020

Уряд США та Центр сприяння переселенню біженців Євразія при МОМ в Україні, прагнуть забезпечити безпеку заявників і наших співробітників, які працюють в Програмі прийому біженців у США (USRAP) в усьому світі. Вильоти відновлено, але з урахуванням карантинних обмежень та правил авіакомпаній. Уся інша діяльність Центру сприяння переселенню біженців Євразія продовжує відбуватися в обмеженому режимі. Центр сприяння переселенню біженців Євразія або МОМ зв'яжуться з Вами стосовно подальших кроків у Вашій справі. Це може зайняти деякий час, тому ми цінуємо Ваше терпіння.

Після підтвердження дати вильоту, ми повідомимо інформацію щодо Вашого рейсу та інших деталей перельоту. До отримання інформації про дату вильоту просимо уникати прийняття остаточних рішень, таких як продаж нерухомості і меблів, отримання офіційного дозволу на виїзд на постійне місце проживання (якщо він необхідний), а також не виїжджати з Вашої оселі, щоб уникнути можливих труднощів у випадку, якщо заброньований раніше рейс буде відмінено. Радимо Вам дотримуватися рекомендацій з охорони здоров'я, виданих місцевими органами влади і МОМ. Актуальну інформацію про COVID-19 і про те, як найкраще захистити себе і свою родину можна знайти на веб-сайті Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC):  https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html

Центр сприяння переселенню біженців Євразія продовжує працювати в обмеженому режимі і, заради безпеки, тимчасово скасував будь-які зустрічі з заявниками, зокрема інтерв'ю та особисті зустрічі з культурної орієнтації. Медичні огляди проводяться в обмеженому режимі. У випадку появи нової інформації у Вашій справі, інформуватимемо Вас додатково. Проте, обов'язково повідомляйте нам про отримання Вами нових документів або інші важливі зміни. Відповіді на Ваші листи можуть надходити з затримкою, через зростання кількості запитів, тому просимо виявляти терпіння, якщо виникатимуть нетермінові питання.

Звертаємо увагу, що Програма прийому біженців у США залишається безкоштовною. Просимо не контактувати з особами, які вимагають гроші за надання інформації щодо Вашої справи або щодо зміни її статусу. Просимо повідомляти про будь-які випадки шахрайства або зловживання на конфіденційну електронну пошту Центру сприяння переселенню біженців Євразія: FraudRSCEurasia@iom.int

Дякуємо за розуміння.

Електронна пошта Центру сприяння переселенню біженців Євразія: ICC@iom.int

Тел: +380 44 5685020 – понеділок, середа та п‘ятниця з 09:00 до 14:00 (за київським часом), крім офіційних вихідних днів.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості