English | Українська
«Не грайтеся зі своїм психічним здоров'ям»

Предстаництво МОМ в Україні запустило нову інформаційну кампанію на подолання стереотипів та упереджень 

 

НАРОДЖЕНИЙ СИРІЙЦЕМ, ПОХОВАНИЙ УКРАЇНЦЕМ: НЕВІДОМА ІСТОРІЯ МІГРАНТА, ЯКИЙ СТОЯВ БІЛЯ ВИТОКІВ УКРАЇНСЬКОГО СХОДОЗНАВСТВА

У Міжнародний день культурного розмаїття, 21 травня, ми вшановуємо спадщину Тауфіка Кезми, який понад століття тому працював над зміцненням культурного потенціалу та налагодженням мостів між тодішнім українським суспільством й арабським світом.

Від масок до дефібриляторів: МОМ та Уряд Японії забезпечують необхідним обладнанням лікарні та пункти перетину лінії розмежування на сході України

П'ять закладів первинної медичної допомоги у постраждалих від конфлікту районах Донецької та Луганської областей а також п'ять контрольних пунктів в'їзду-виїзду на лінії розмежування отримають необхідне медичне обладнання від МОМ за фінансування від Уряду Японії.

 

МАРИНА ЕР ГОРБАЧ: КОЖЕН МОЖЕ ПЕРЕЖИТИ ВЛАСНУ «ЕМОЦІЙНУ ЕМІГРАЦІЮ»

Членкиня Європейської кіноакадемії Марина Ер Горбач про свій фільм «Омар і ми», про власний досвід міграції і про те, наскільки кіномистецтво може змінити ставлення людей до тих, хто на них не схожий.

 

Віч-на-віч із міграцією

2020 рік із його коронакризою змусив по-новому поглянути на міграцію на особистому, державному та суспільному рівнях, Ан Нгуєн, Голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, та Сергій Савчук, Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні, пишуть у спільній статті. 

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

безкоштовна гаряча лінія емоційної підтримки