English | Українська
МОМ ПОБУДУЄ СУЧАСНЕ ЖИТЛО ДЛЯ 1 500 ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ ЛЮДЕЙ У КРАМАТОРСЬКУ ТА СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

Понад 1500 людей, що зазнали наслідків конфлікту, у Краматорську та Сєвєродонецьку за кілька років зможуть переїхати до нових квартир. 

МОМ ПРОВОДИТЬ ЛІТНЮ ОНЛАЙН-ШКОЛУ ДЛЯ МОЛОДІ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

МОМ,  за підтримки Уряду Японії, запрошує молодь віком від 18 до 25 років, яка проживає на території Донецької та Луганської областей, взяти участь у молодіжній онлайн-школі «Разом до успіху». Випускники школи отримають змогу втілити ідеї власних соціальних проєктів у своїх громадах.

МІКРО- ТА МАЛИЙ БІЗНЕС НА СХОДІ УКРАЇНИ ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ COVID-19

Роль мікро- та малих бізнесів на сході України важко переоцінити, адже вони надають необхідні послуги та створюють робочі місця в громадах, що значно постраждали протягом шести років бойових дій. МОМ опитала 491 власника мікро- та малих підприємств з Донеччини та Луганщини

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ ПЕРЕСЕЛЕННЮ БІЖЕНЦІВ ЄВРАЗІЯ

Уряд США та Центр сприяння переселенню біженців Євразія при МОМ в Україні прагнуть убезпечити заявників і наших співробітників, які працюють в Програмі прийому біженців у США (USRAP) в усьому світі.

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАПИСАВСЯ НА МЕДОГЛЯД ПЕРЕД МІГРАЦІЄЮ

Медичний відділ МОМ впроваджує обов´язковий скринінг для всіх відвідувачів. Ми вживаємо цих заходів для того, щоб захистити ваше здоров'я та здоров'я інших людей в умовах спалаху COVID-19.

 

 

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців