Tендер на надання послуг консультування

Subject: Tендер на надання послуг консультування
Published: 17.04.2014
Status: closed
Deadline: 
08.05.2014

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) з 17 квітня 2014 р. року проводить тендер на надання послуг консультування щодо польського міграційного і інтеграційного законодавства для осіб, що належать до цільової групи ЄФІ, тобто, громадян країн, що не входять в Європейський Союз, які готуються до виїзду до Польщі та мають візу або інший документ, що дає їм право перебувати в Польщі щонайменше 12 місяців. Тендер проводиться в рамках проекту «Права мігрантів в дії 2», який фінансується спільно з Європейським Фондом інтеграції громадян третіх країн (ЄФІ). Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Організації, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції до 18:00 8 травня 2014 р. (дати закриття тендеру).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі MCWord).

Прохання надсилати відскановані копії пропозицій на електронну адресу iomwarsaw@iom.int з копією на iomkievcomm@iom.int.

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Анастасія Винниченко) та за е-поштою avynnychenko@iom.int (з копією на mbiernath@iom.int).

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY