Tендер на виконання ремонтних робіт

Subject: Tендер на виконання ремонтних робіт
Published: 03.04.2014
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

В рамках реалізації проекту – «Інноваційні підходи до забезпечення професійного розвитку та просування по службі військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Фаза 2 (ІНКА 2)», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 02 квітня 2014 року проводить тендер на виконання ремонтних робіт будівлі казарми Кінологічного навчального центру Державної Прикордонної Служби України, за адресою: вул. Львівська, 166, м.Великі Мости, Львівська обл.

Технічне завдання та креслення щодо виконання ремонтних робіт завантажити тут

Вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут

Увага! Відбулися зміни в тендерній документації в пунктах 10.1.2 та 16.1

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання та роботи в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 22 квітня 2014 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8, Голові Комісії з оцінки тендерних пропозицій та контрактів.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: ІНКА 2, Великі Мости, UA1-2014-035.

Довідки з організаційних питань за тел. 568-50-15 (Ілона Настюха) та за е-поштою: inastyukha@iom.int, з технічних питань - за тел. 38-098-464-59-18 (Марлен Нагаєв).

 

 

 

 


SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY