Тендер на проведення дослідження щодо міграції і грошових переказів в Україні

Subject: Тендер на проведення дослідження щодо міграції і грошових переказів в Україні
Published: 17.04.2014
Status: closed
Deadline: 
30.04.2014

У зв’язку з тим, що жодна з отриманих пропозицій на проведення опитування домогосподарств і мігрантів щодо міграції і грошових переказів в Україні не відповідає критерію формування вибірки для проведення опитування домогосподарств (І етап) за імовірнісною схемою, жодна з отриманих пропозицій не була прийнята Тендерним Комітетом МОМ.

З огляду на це, імовірнісну вибірку для проведення опитування домогосподарств (I етап), буде розроблено Представництвом МОМ у партнерстві з Державною Службою Статистики України.

Запрошуємо зацікавлених Постачальників послуг надати пропозиції у відповідності до нових умов до Представництва МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна о, або не пізніше 18:00 (за київським часом), середа, 30 квітня 2014 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Технічні пропозиції не мають містити описання методологічного підходу до формування вибірки для проведення опитування домогосподарств (I етап).

Завантажити оновлений Запит пропозицій (ЗП) «UA1-2013-194/4» з детальною інформацією та технічним завданням.

Завантажити типовий договір про надання послуг та типову угоду про впровадження проекту.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за тел. +38 044 568-50-15 (Винниченко Анастасія) та за е-поштою: avynnychenko@iom.int.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY