Увага! Конкурс подовжено! Конкурс серед постачальників послуг на проведення опитування щодо становища іноземців в Україні (UA1-2021-1429)

Subject: Увага! Конкурс подовжено! Конкурс серед постачальників послуг на проведення опитування щодо становища іноземців в Україні (UA1-2021-1429)
Published: 05.04.2021
Status: open
Deadline: 
23.04.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (надалі МОМ) запрошує постачальників послуг до висловлення своєї зацікавленості у проведенні опитування щодо становища іноземців в Україні.

Основною метою дослідження є вивчення інтеграції  іноземців в місцевих громадах та на ринку праці України, їхньої вразливості, прав та потреб.

МOM запрошує Постачальників послуг, які не є платниками ПДВ, подавати проєктні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

До участі у тендері допускаються профільні постачальники послуг, а саме приватні компанії та дослідницькі центри, агенції, які є неплатниками ПДВ, а також неприбуткові організації (НУО (неурядові/громадські організації), БО (Благодійні організації)).

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про мету, завдання та строки реалізації проєкту. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні без ПДВ. Зверніть увагу, що пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Постачальники послуг повинні чітко окреслити процес збору даних на випадок, якщо карантинні заходи уряду України залишатимуться чинними протягом періоду дії контракту, а також забезпечити виконання цих рекомендацій та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкції для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проєкту (для НУО)/ Шаблон Договору про надання послуг (для Постачальників послуг);
  6. Додаток 4 – Форми проєктної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет-стандартна форма;
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;
  9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проєктна пропозиція та бюджет учаcника тендеру (скановані копії з підписом та печаткою), повинні бути надіслані на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int  до 18:00, 23 квітня 2021 рокy, що вважається кінцевою датою подання пропозицій.

В темі листа необхідно зазначити:

UA1-2021-1429 – найменування учасника – Електронна пропозиція

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів у вкладенні повідомлення не повинен перевищувати 5 Мб. В протилежному випадку постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну, що не вимагає реєстрації (Dropbox, OneDrive тощо), та надіслати на електронну адресу посилання для завантаження папки з файлами.

Разом з електронною версією пропозиції (проєктної та бюджетної) постачальники послуг, зацікавлені в участі у тендері надають підтверджуючу інформацію та скановані копіїї завірених супроводжуючих документів. 

МОМ залишає за собою право відхиляти будь-які пропозиції; усі пропозиції, надані пізніше вказаного кінцевого терміну, не прийматимуться до розгляду.

Оплата виконаних послуг здійснюватиметься банківським переказом в українських гривнях.

Будь які питання та запити довідкової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1429 – Запит роз’яснень, до уваги Карачевцевої Вікторії

МОМ надасть відповіді на отримані запити за допомогою електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг  (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проєктні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проєктні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY