ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ IT ОБЛАДНАННЯ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПОТРЕБ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ, ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ (UA1-2021-1002)

Subject: ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ IT ОБЛАДНАННЯ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПОТРЕБ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ, ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ (UA1-2021-1002)
Published: 11.02.2021
Status: closed
Deadline: 
16.02.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (МОМ), з 11 лютого 2021 року запрошує до участі в тендері компанії на постачання IT обладнання та аксесуарів для потреб МОМ, розташованої за адресою вул. Михайлівська 8, м. Київ.

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надіслати свої комерційні пропозиції до 12:00, 16 лютого 2021 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку, інформаційний листок постачальника (додається), кодекс поведінки постачальника МОМ (додається)) на електрону адресу iomkievtenders@iom.int. У разі, якщо розмір файлів комерційної пропозиції та супровідних документів постачальника перевищує 8 МБ, компаніям слід розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrie тощо) та надіслати посилання на завантаження файлів. У темі листа із електронною комерційною пропозицією або посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2021-1002– [Назва учасника тендеру (без дужок)] – Електронна пропозиція

Тендерне оголошення містить наступні документи у додатку:

  • Специфікація обладнання;
  • Інформаційний листок постачальника;
  • Кодекс поведінки постачальника МОМ;
  • Стандартна форма контракту МОМ (Угоди-замовлення);

При підготовці комерційної пропозиції необхідно також врахувати наступне:

  • Запропонована ціна товарів повинна включати витрати на доставку товарів до офіса МОМ за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 8.
  • Пропозиція має містити інформацію щодо строків поставки та гарантійного терміну кожного із запропонованих товарів.
  • Аналоги допускаються до розгляду в рамках даного тендеру, якщо вказані моделі не доступні. Cпецифікація запропонованого аналогу повинна відповідати специфікації лоту.

Електронна версія комерційної пропозиції має бути засвідчений підписом уповноваженої особи та печаткою організації (за наявності).

Ціни за одиницю та загальна вартість пропозиції повинні бути вказані в українській гривні (до розгляду можуть бути прийняті пропозиції з ПДВ).

За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

МОМ залишає за собою право обрати товари частково або повністю відповідно до переліку, зазначеному у специфікації.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту (Угоди-замовлення) МОМ, про що має бути зазначено у комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Будь-які запити стосовно тендеру Постачальники товарів повинні надсилати на електронну адресу iomkievtenders@iom.int зазначивши в темі листа: 

UA1-2021-1002 - Запит щодо роз’яснень, до уваги Дарини Кривенок

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників товарів.

Тендерні документи можна завантажити нижче.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY