Увага! Назву проекту було змінено. Запит пропозицій оновлено. Оголошення про пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2020-1740)

Subject: Увага! Назву проекту було змінено. Запит пропозицій оновлено. Оголошення про пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2020-1740)
Published: 06.04.2020
Status: closed
Deadline: 
21.04.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) / компанії до висловлення своєї зацікавленості у проведенні опитування щодо зайнятості молоді, запланованого у проекті «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України» за фінансуванням Уряду Японії. Основною метою дослідження є збір та аналіз інформації щодо соціально-економічного профілю молоді, що проживає у Донецькій та Луганській областях (території, контрольованій урядом, ТКУ). Дослідження сфокусоване на аспектах зайнятості та безробіття молоді, ситуації на ринку праці, засобах до існування та шляхах переходу на ринок праці. Результати дослідження допоможуть у розробці обґрунтованих середньо - та довгострокових рішень щодо розв'язання проблем молоді під час інтеграції на ринок праці.

МOM запрошує НУО/ Постачальників послуг подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про мету, завдання та строки реалізації проекту.

Важлива інформація для НУО/ Постачальників послуг: Бюджет на покриття всіх заходів проекту не має перевищувати 15 000 доларів США згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент подання пропозиції.

Бюджет пропозиції має подаватися у гривні без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

До участі у тендері допускаються Компанії, які є не платниками ПДВ та Неприбуткові організації (НУО (Неурядові/Громадські організації), БО (Благодійні організації)). Разом з електронною версією тендерної пропозиції Компанії, зацікавлені в участі у тендері надають відповідні документи, що підтверджують статус платника єдиного податку.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту (для НУО)/ Шаблон Договору про надання послуг (для Постачальників послуг);
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми;
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;
  9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проектна пропозиція та бюджет учаника тендеру, повинні бути надіслані на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше до 15:00, 21 квітня 2020 рокy, що вважається кінцевою датою подання пропозицій.

В темі листа необхідно зазначити:

UA1-2020-1740 – найменування Учасника – Проведення опитування щодо зайнятості молоді.

МОМ залишає за собою право відхиляти будь-які, або усі пропозиції, надані пізніше вказаного кінцевого терміну, не прийматимуться до розгляду.

Оплата виконаних послуг здійснюватиметься банківським переказом в українських гривнях.

Будь які питання та запити довідкової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1740– Запит роз’яснень, до уваги Саханди Світлани.

МОМ надасть відповіді на отримані запити письмово, засобами електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг  (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY