English | Українська

Запрошуємо на Міжнародний фестиваль фільмів про міграцію

18 грудня — Міжнародний день мігранта. Відзначте цей день разом з нами — приходьте на Міжнародний фестиваль фільмів про міграцію. МОМ започаткувала Глобальний фестиваль фільмів про міграцію у 2016 року. Мета фестивалю – створити майданчик для обговорення питань, пов’язаних із міграцією. До конкурсної програми фестивалю входять стрічки різних жанрів: художні й документальні фільми, анімація, повний і короткий метр. Цьогоріч фестиваль проходить у більше ніж 100 країнах світу, а в Україні ця подія відбувається вперше. Тема цьогорічного фестивалю — інтеграція. Саме про інтеграцію ми говоритимемо під час дискусії, гостями якою стануть… Стоп! Тут ми трохи потримаємо інтригу, а гостей фестивалю представимо вам трохи згодом.

Разом ми переглянемо й обговоримо дві короткометражні стрічки.

«Новий рік Хару» корейської режисерки Еліс Шін
http://aliceshin.com/harus-new-year/
Хару щойно приїхала з Японії до Канади. Новий рік, нова країна, нова школа. Чи з’являться в Хару нові друзі?

«Три дні в серпні» естонської режисерки Мадлі Ляене
https://www.balticfilmfestival.com/three-days-in-august
Серпень 1991 року. Естонська дівчинка Ева знайомиться з російським хлопчиком Кіром. Тимчасом у Москві відбувається військовий путч, а Естонія проголошує незалежність. Чи вплинуть політичні події на взаємини дітей?

Проведення Глобального фестивалю фільмів про міграцію — 2019 в Україні стало можливим завдяки підтримці Посольства Естонії в Києві та Посольства Канади в Україні.

Медіапартнер – інтернет-видання Bykvu.com.

Реєструйтеся вже сьогодні: http://bit.ly/хочу_дивитись_фільми_про_міграцію

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості