English | Українська

Увага! Тендер подовжено та надано відповіді. Запрошення для НУО до висловлення зацікавленості в участі у проекті, спрямованому на розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту(UA1-2017-670)

Тема: Увага! Тендер подовжено та надано відповіді. Запрошення для НУО до висловлення зацікавленості в участі у проекті, спрямованому на розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту(UA1-2017-670)
Опубліковано: 20.10.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
10.11.2017

Відповіді на запитання можна завантажити тут: Інформаційний бюлетень №1 та №2

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

МOM запрошує НУО з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей України та міста Києва подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему розвитку самозайнятості та дрібного підприємництва для внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, а також супроводження бенефіціарів проекту у процесі започаткування або розвитку власного бізнесу чи власної самозайнятості.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та супроводження бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися у  Євро. Поточний курс можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс (завантажити тут) містить наступні документи:

  • a. Запрошення до участі;
  • b. Інструкція для партерів-виконавців;
  • c. Додаток 1 – Технічне завдання;
  • d. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника (завантажити тут) та Кодекс поведінки постачальника (завантажити тут);
  • e. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  • f. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  •  g. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми (завантажити тут);
  •  h. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для Виконавчих партнерів МОМ
  •  i.  Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше

12:00, 3 листопада 2017 р., за наступною адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2017-670 - Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int .

У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: UA1-2017-670 - питання за запитом пропозицій, до уваги  Юлії Завертаної.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості