English | Українська

Увага ! Специфікацію оновлено ! Тендер на придбання ІТ обладнання та програмного забезпечення для Національної поліції України (UA1-2016-140)

Тема: Увага ! Специфікацію оновлено ! Тендер на придбання ІТ обладнання та програмного забезпечення для Національної поліції України (UA1-2016-140)
Опубліковано: 22.03.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.04.2016

Запитання та відповіді щодо тендерної документації та технічних специфікацій, 28 березня 2016

Запитання та відповіді щодо тендерної документації та технічних специфікацій, 30 березня 2016

В рамках проекту, фінансованого урядом США «Рoзробка системи кримінального аналізу та аналізу ризиків, сумісної зі Стандартами ЄС, в структурах правоохоронних органів України, які протидіють злочинам, що пов’язані з торгівлею людьми. Фаза I», Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 березня 2016 року оголошує тендер на придбання ІТ обладнання та програмного забезпечення для Національної поліції України

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Необхідно зазначити, що ціни на транспортні засоби та обладнання  вказуються в долларах США на умовах поставки DDP Київ, Україна, без податків, зокрема ПДВ і митних зборів в Україні.

Тендерні пропозиції  мають бути дійсні протягом 60 (шістдесяти) календарних днів після їх подання; це має бути чітко зазначено в тексті пропозиції.

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з переліком тенденої документації, включаючи підтвердження тендерного забезпечення до 11:00, 05 квітня 2016 року. Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

У разі подання в означений термін пропозиції на електронну адресу, оригінал пропозиції також має бути обов’язково відправлений у запечатаному конверті за адресою вул. Михайлівська 8, Київ, 01001, Україна (до Відділу закупівель) не пізніше, ніж 8 квітня 2016 року.

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій у запечатаному конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-140.

Проект: «Рoзробка системи кримінального аналізу та аналізу ризиків, сумісної зі Стандартами ЄС, в структурах правоохоронних органів України, які протидіють злочинам, що пов’язані з торгівлею людьми (ФАЗА I)».

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 5 (п'яти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2016-140 до уваги Оксани  Фоменко.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості