English | Українська

Тендер на придбання комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України (UA1-2016-580)

Тема: Тендер на придбання комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України (UA1-2016-580)
Опубліковано: 25.11.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.12.2016

УВАГА!!! У зв`язку з технічними проблемами, прохання надсилати запити за адресою електронної пошти: iomkievtenders@iom.int та в копії Inastyukha@iom.int та, зазначивши у темі листа: До уваги Ілони Настюхи,  Тендер: UA1-2016-580  «ІТ обладнання для потреб ДПСУ».

УВАГА!!!  Тендер доповнено змінами та відповідями на питання, що виникли при розгляді тендерної документації:

Бюлетень № 1 - завантажити відповіді

Бюлетень № 2 - завантажити відповіді

УВАГА!!!  Тендер доповнено змінами та відповідями на питання, що виникли при розгляді тендерної документації:

Бюлетень3 - завантажити відповіді

 

В рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Стале реформування Державної прикордонної служби України (СУРЕБУ)», що фінансується Держдепартаментом США, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, з 25 листопада 2016 року оголошує тендер на придбання комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції. Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, опис обладнання та технічні специфікації а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ на умовах DDP-Київ. Оплата буде здійснена у валюті рахунку згідно операційного обмінного курсу ООН на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php)

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Програмне забезпечення ОС Microsoft Windows та Microsoft Office закуповується для центрального органу виконавчої влади України, відповідно, кожен його пакет потрібно включити до Government Open License з використанням наступних авторизаційних ліцензійних номерів:

 

Applications -  99990346CAG1805

Systems  -   99964540BSG1805

Servers  -   99964541CRG1805

 

Важливо! Ліцензіі на програмне забезпечення мають бути отримані окремо на кожен комп`ютер.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки обладнання не повинен перевищувати 45 календарних днів з дати укладання контракту. Коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою.

Оцінка пропозицій буде здійснюватись за лотовою системою.
Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання
в комерційних пропозиціях вказуються в доларах США без ПДВ. 
Учасник-переможець у Декларації про ПДВ зазначає підставу для звільнення,
зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, 
робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору.
Платник податку (продавець) зберігає у справі:
1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, 
засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою
донора або виконавця проекту;
3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, 
засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту 
у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом 
проекту міжнародної технічної допомоги та 
відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 15 Грудня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, довідки з банку про відкриття рахунку, сертифікати самого обладнання (ISO), список та рекомендації найбільших клієнтів та ін. документи згідно інструкцій для учасників тендера.

Прохання надсилати оригінали та копії комерційних пропозицій в закритому конверті на адресу: м.Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8,  Відділ Закупівель.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

UA1-2016-580 Тендер на поставку комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України, Проект «Стале реформування Державної прикордонної служби України (СУРЕБУ)».

Довідки з організаційних питань за адресою електронної пошти: iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа: До уваги Ілони Настюхи,  Тендер: UA1-2016-580  «ІТ обладнання для потреб ДПСУ». Запити надсилаються  не пізніше 5 (пʹяти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості