English | Українська

Увага! Умови оновлено.Тендер на придбання ІТ обладнання для Державної прикордонної служби України (UA1-2016-180)

Тема: Увага! Умови оновлено.Тендер на придбання ІТ обладнання для Державної прикордонної служби України (UA1-2016-180)
Опубліковано: 07.04.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
25.04.2016

У рамках проекту, фінансованого Європейським Союзом «Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні», Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 7 квітня 2016 року оголошує тендер на придбання ІТ обладнання для Державної прикордонної служби України

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Необхідно зазначити, що ціни вказуються в доларах США  без ПДВ на умовах поставки DDP Київ, Україна. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Тендерна пропозиція  має бути дійсною протягом 60 (шістдесяти) календарних днів після їх подання; це має бути чітко зазначено в тексті пропозиції.

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надати оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з переліком тендерної документації 13:00, 25 квітня 2016 року. Тендерні пропозиції, надіслані після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Важливо зауважити, що в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-180.

Проект: «Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні»

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 1 (одного) робочого дня до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2016-180 до уваги Романа Любченка.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості