English | Українська

Активна молодь з Донецької та Луганської областей дізнається про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми та культурне розмаїття

6 серпня 2018

Сьогодні у тренінговому центрі «Пуща Лісова» Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, відкрила Молодіжну літню школу «РАЗОМ ДО УСПІХУ» для активної молоді з Донецької та Луганської областей. Протягом цього тижня учасники зі Сходу України зможуть дізнатися більше про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність та лідерство, а також покращити свої лідерські та комунікаційні навички. Очікується, що випускники Школи в майбутньому розроблять і втілять власні соціальні проекти з протидії торгівлі людьми у своїх громадах.

«Молодь і діти особливо вразливі до торгівлі людьми, адже вони становлять майже 65% від ідентифікованої кількості постраждалих в Україні», –  зазначив д-р Томас Лотар Вайс, Голова Представництва МОМ в Україні. «Молодіжна літня школа – це прекрасна можливість підвищити обізнаність й ініціювати позитивні зміни серед найбільшої групи майбутніх потенційних постраждалих від цього жахливого злочину», – додав він, підкресливши, що «безпечна міграція та протидія торгівлі людьми є ключовими напрямами роботи МОМ».

Під час урочистого відкриття заступниця Міністра соціальної політики України Наталія Федорович звернулась до учасників школи: «Молодіжна літня школа ― це фантастична можливість, коли вас підтримують не одна, не дві, і навіть не три країни. Тож використовуйте цю можливість, засвоюйте знання, налагоджуйте контакти, переймайте міжнародний досвід реагування на соціальні проблеми і ставте і якомога більше запитань!»

Молодіжна літня школа «Разом до успіху» організована Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Міністерства соціальної політики України та фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У офіційній церемонії відкриття також взяли участь радник-заступник Голови місії Посольства Королівства Норвегії в Україні пан Фредрік Артур, Повірений у справах Посольства Канади в Україні пан Руслан Кац та спеціалістка із питань розвитку демократії Відділу програм з розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку пані Донна Кьорнер.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості