English | Українська

Запрошення до участі у 2-денному тренінгу «Кращі практики щодо інтеграції мігрантів у відповідності до зобов'язань ОБСЄ»

Запрошуємо представників організацій громад мігрантів і громадянського суспільства (ОГС) у Харківській, Чернігівській та Київській областях для подачі заявок на участь у 2-денному тренінгу «Кращі практики щодо інтеграції мігрантів у відповідності до зобов'язань ОБСЄ». Тренінги пройдуть за таким розкладом:

Харків – 1-2 грудня 2014 р.

Київ (включаючи учасників з міста Чернігів та області) – 4-5 грудня 2014 р.

 
Тренінги проводяться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Бюро ОБСЄ з демократичних інституцій та прав людини (БДІПЛ) та будуть зосереджені на зміцненні спроможності інститутів українського уряду та громадських організацій та створенні регіональних платформ для діалогу в сфері інтеграції мігрантів.


Тренінг повністю враховує результати і рекомендації Дослідження з питань інтеграції, злочинів на ґрунті ненависті та дискримінації різних категорій мігрантів. Це дослідження було розроблено в рамках проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії в Східній Європі (MIGRECO)», що фінансується ЄС та впроваджується МОМ.


Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Всі учасники тренінгу отримають сертифікат.


Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію транспортних витрат учасників (в межах вартості квитка на поїзд (купе) або автобус від місця проживання до місця проведення тренінгу).


Критерії відбору: Ми шукаємо високо мотивованих лідерів громад мігрантів і громадських організацій, що мають досвід або планують проведення заходів щодо інтеграції мігрантів. Додаткова перевага надаватиметься представникам громад мігрантів.


Процедура подачі заявки: заповніть, будь ласка, форму заявки за посиланням http://goo.gl/forms/Gt9BWN5gOQ до 17 листопада 2014 (включно)

 
Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені відібраним учасникам після закінчення терміну подачі заявок 19 листопада 2014

 

Контактна особа: Яна Салахова, ysalakhova@iom.int (044) -568-50-15

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості