English | Українська

Допомога вимушеним переселенцям і громадам, які зазнали наслідків конфлікту

 

Кримсько-татарська родина, яка була змушена переселитися до Вінниці, отримала від МОМ духовку та холодильник, і, пройшови бізнес-тренінг, готує традиційні страви на продаж

 

ПІДТРИМКА САМОЗАЙНЯТОСТІ ТА МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА ВПО ТА ЛЮДЕЙ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

МОМ продовжує свої зусилля зі створення можливостей для заробітку ВПО та членів громад, що їх приймають. У січні 2017, тренінги із самозайнятості, мікропідприємництва та профорієнтації розпочалися в рамках нового проекту МОМ, фінансованого Міністерством Великої Британії у справах міжнародного розвитку. Проект діятиме у 24 областях України і надасть можливість пройти тренінг понад 2 300 особам. Близько 65% із них отримають гранти розміром GBP 350 – 1 700 залежно від їхніх потреб та встановлених критеріїв.

У рамках ще одного схожого проекту, що фінансується ЄС, МОМ планує провести тренінги для 1 850 осіб, із яких, як очікується, 950 учасників пізніше цього року отримають гранти на професійні курси чи обладнання розміром до EUR 2 150.

З 2014 по 2016 рр., МОМ вже організувала курси із самозайнятості та мікропідприємництва для близько 5 500 ВПО та людей, що постраждали від конфлікту, з яких понад 3 300 осіб отримали гранти на професійні курси, самозайнятість чи дрібний бізнес.

 

РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗОНАХ ПЕРЕСЕЛЕННЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ

МОМ впроваджено ряд заходів, які залучатимуть як переселенців, так і місцеве населення до розвитку проектів із покращення соціальної інфраструктури, як то розширення шкіл та дитячих садочків або ігрових майданчиків; покращення медичних закладів первинної ланки та акушерських пунктів; розвиток та вдосконалення інфраструктури культури та відпочинку; або інші аналогічні ініціативи, які потенційно можуть привести до покращення якості життя населеного пункту.

Наразі у проекті МОМ, що фінансується Урядом Японії, беруть участь 20 громад Донецької та Луганської областей.

 

 

 

 

 

Допомога МОМ вимушеним переселенцям в Україні: фотогалерея

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості