English | Українська
Арт-інсталяція МОМ привертає увагу до проблеми сучасного рабства

2 грудня, у Всесвітній день боротьби за скасування рабства, Представництво МОМ відкрило у Маріїнському парку в Києві  арт-інсталяцію «Невидимі», покликану привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими.

Українські спеціалісти надихнулись досвідом голандських експертів з безпеки документів

МОМ спільно з Посольством Нідерландів в Україні провели чотириденний тренінг з питань безпеки документів для спеціалістів-практиків з регіональних підрозділів Державної міграційної служби та Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Понад 32 100 уразливих переселенців отримали допомогу МОМ

На середину лютого, МОМ допомогла понад 32 100 уразливих вимушених переселенців у 16 регіонах України. Завдяки коштам від Норвегії, Швейцарії, США, ООН, Німеччини та ЄС, ці люди отримали ліки, засоби гігієни, теплий одяг, взуття та ковдри, обігрівачі, юридичні консультації та психологічну підтримку.

МОМ розширює допомогу вимушеним переселенцям в Україні

Зі швидким наближенням зими Представництво МОМ в Україні надасть допомогу ще близько 4000 осіб з-посеред найвразливіших вимушених переселенців. Згідно з даними Державної служби України з надзвичайних ситуації,  на кінець вересня кількість переселенців зі Східної України та Криму становила понад 300 000 осіб.

Ритм розмаїття

Як музика, раса та африканська міграція пов’язані в українському контексті? – Через хіп-хоп культуру, відповідає Адріяна Гельбіґ, доцент музикознавства Університету Пітсбурга, у своїй книзі, презентованій у Представництві МОМ.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості