English | Українська
МОМ розширює допомогу вимушеним переселенцям в Україні

Зі швидким наближенням зими Представництво МОМ в Україні надасть допомогу ще близько 4000 осіб з-посеред найвразливіших вимушених переселенців. Згідно з даними Державної служби України з надзвичайних ситуації,  на кінець вересня кількість переселенців зі Східної України та Криму становила понад 300 000 осіб.

Ритм розмаїття

Як музика, раса та африканська міграція пов’язані в українському контексті? – Через хіп-хоп культуру, відповідає Адріяна Гельбіґ, доцент музикознавства Університету Пітсбурга, у своїй книзі, презентованій у Представництві МОМ.

МОМ допомагає жінкам-переселенцям

Дев’ята дитина Ніяри * народилася у Вінниці наприкінці липня, напередодні великого мусульманського свята Ураза-Байрам. Ніяра та її родина – одні з понад 200 000 вимушених переселенців із Криму та Сходу України, які були вимушені шукати прихисту в інших регіонах держави.

"ТВІЙ БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ ДО МЕТИ"

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організувало інформаційний тур «Твій безпечний шлях до мети!», аби привернути увагу до проблеми торгівлі людьми. Кампанія, яка стала можливою за підтримки Швейцарської Конфедерації, звернулася до молоді та інших груп ризику.

Нове дослідження МОМ відкриває можливості для покращення інтеграції мігрантів в Україні

Як живуть мігранти в Україні, де вони працюють, чи мають рівний із українськими громадянами доступ до медицини, освіти та інших соціальних послуг? Чи почуваються вони тут безпечно? Які наразі існують потреби інтеграції? Відповіді на ці питання дає нове дослідження МОМ.

Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості