English | Українська
Українські спеціалісти надихнулись досвідом голандських експертів з безпеки документів

МОМ спільно з Посольством Нідерландів в Україні провели чотириденний тренінг з питань безпеки документів для спеціалістів-практиків з регіональних підрозділів Державної міграційної служби та Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Понад шість з половиною тисяч уразливих переселенців отримали допомогу МОМ

Станом на кінець листопада, МОМ допомогла понад 6500 уразливих вимушених переселенців у 13 регіонах України. Завдяки коштам від Норвегії, Швейцарії, США та ООН, ці люди отримали ліки, засоби гігієни, теплий одяг, взуття та ковдри, обігрівачі, а також юридичні консультації та психологічну підтримку.

МОМ розширює допомогу вимушеним переселенцям в Україні

Зі швидким наближенням зими Представництво МОМ в Україні надасть допомогу ще близько 4000 осіб з-посеред найвразливіших вимушених переселенців. Згідно з даними Державної служби України з надзвичайних ситуації,  на кінець вересня кількість переселенців зі Східної України та Криму становила понад 300 000 осіб.

Ритм розмаїття

Як музика, раса та африканська міграція пов’язані в українському контексті? – Через хіп-хоп культуру, відповідає Адріяна Гельбіґ, доцент музикознавства Університету Пітсбурга, у своїй книзі, презентованій у Представництві МОМ.

МОМ допомагає жінкам-переселенцям

Дев’ята дитина Ніяри * народилася у Вінниці наприкінці липня, напередодні великого мусульманського свята Ураза-Байрам. Ніяра та її родина – одні з понад 200 000 вимушених переселенців із Криму та Сходу України, які були вимушені шукати прихисту в інших регіонах держави.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості