English | Українська
Ветерани отримають гранти на професійну освіту

Якщо Ви ветеран(-ка) конфлікту на сході України, мешкаєте в Київській, Львівській або Дніпропетровській області, маєте відповідні документи, а головне — бажання вчитися, у Вас є можливість отримати грант на оплату курсів із професійної підготовки, перекваліфікації або підвищення кваліфікації. 

Конкурс для громад

Одним із компонентів пілотного проекту, який МОМ проваджує за фінансової підтримки Європейського Союзу в Київській, Дніпропетровській та Львівській областях, є психосоціальна допомога ветеранам та підтримка соціального згуртування в громадах.

 

МОМ ТА ЄС ПІДТРИМУЮТЬ ДЕМАРКАЦІЮ ТА БЕЗПЕКУ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКОГО КОРДОНУ

Агентство ООН з питань міграції (МОМ) і Євросоюз допоможуть Україні та Республіці Білорусь зробити спільний кордон безпечнішим за допомогою нового проекту, спрямованого на підтримку демаркації, покращення інфраструктури пунктів перетину та зміцнення співробітництва. 

Понад 350 000 ВПО та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

Станом на лютий 2019, МОМ допомогла понад 350 000 уразливих вимушених переселенців та представників громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 24 регіонах України. Вони отримали гуманітарну та грошову допомогу, сприяння у самозайнятості, або скористалися з проектів МОМ із розвитку соціального згуртування.

ВИМУШЕНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ПУСКАЮТЬ КОРІННЯ В НОВИХ ГРОМАДАХ

Попри економічні виклики, внутрішньо переміщенні особи (ВПО) в Україні переважно залишаються у своїх нинішніх місцях проживання та налагоджують відносини з приймаючими громадами, свідчить останній раунд опитування МОМ.

Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців