English | Українська
МОМ допомагає мігрантам краще підготуватися до нового життя в Канаді

Кілька сотень українців, які готуються до переїзду в Канаду, перед від’їздом відвідали безкоштовні орієнтаційні сесії, що проводяться Представництвом МОМ в Україні на прохання уряду Канади з весни 2015 року.

Майже 75 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На середину січня, МОМ допомогла майже 75 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 21 регіоні України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

МОМ презентує художній проект до Міжнародного дня мігранта

Проект Moved On! покликаний відобразити художнє переосмислення досвіду міграції. Виставка відкрита для відвідувачів у Щербенко Арт Центрі, вул. Михайлівська, 22-В, із 22 грудня 2015 до 16 січня 2016 р.

З легкої руки

МОМ підтримала вимушених переселенців на Житомирщині, запросивши їх на бізнес-тренінг, після якого вони зможуть захистити бізнес-плани та отримати обладнання. Сподіваємось, що інструменти в руках людей нададуть їм більше сили будувати їхні життя заново. Репортаж британського фотографа Бена Робінсона.

Гірко-солодкий стартап. Співачка-переселенка розпочала виробництво імбирних пряників

Раніше Кейт заробляла на життя співами. За рік до початку війни вона отримала роботу в місцевому будинку культури, а також співала на корпоративних вечірках та в ресторанах. Тепер будинок культури стоїть закритий зі зруйнованим дахом. Трудова книжка Кейт залишилася всередині.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців