English | Українська
Маяк змін

Олена, шеф-повар із Луганська, готує 50 літрів борщу та 300 млинців на обід для 150 вимушених переселенців, які зараз живуть у колективному центрі біля селища Маяки під Одесою. МОМ надала цим людям різнопланову допомогу.

«Мені необхідно почуватися потрібною, тому я завжди працювала»

Історія кримськотатарської родини вимушених переселенців, якій МОМ допомогла розпочати власний дрібний бізнес.

ЄС та МОМ запустили оновлену безкоштовну інформаційну гарячу лінію для вимушених переселенців

Європейський Союз та МОМ запустили оновлену безкоштовну гарячу лінію для надання пракичної інформації вимушеним переселенцям. Роботу гарячої лінії забезпечуватиме неурядова організація Донбас SOS, яка вже має значний досвід такої роботи.

Понад 49 300 уразливих переселенців отримали допомогу МОМ

На середину травня, МОМ допомогла понад 49 300 уразливих вимушених переселенців у 16 регіонах України. Завдяки коштам від Норвегії, Швейцарії, США, ООН, Німеччини та ЄС, ці люди отримали ліки, засоби гігієни, теплий одяг, взуття та ковдри, обігрівачі, юридичні консультації та психологічну підтримку.

Понад 21 тис. уразливих вимушених переселенців змогли придбати одяг, ліки та інші необхідні речі на кошти, надані Євросоюзом

Євроcоюз у співпраці з МОМ надав допомогу для забезпечення нагальних потреб вимушених переселенців, які переїхали з Донбасу до Харківської області, де зараз, згідно з офіційними даними, знайшли притулок понад 130 тис. осіб.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади