English | Українська
Інформація щодо грошової допомоги вимушеним переселенцям у Харківській області

Як отримати грошову допомогу для переселенців в Харківській області, яку МОМ надає за фінансової підтримки Департаменту Європейської Комісії із гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ECHO) та Міністерства закордонних справ Норвегії?

Ведмедики, врятовані з війни

МОМ за фінансування Європейського Союзу допомагає художниці - вимушеній переселенці залишатися у справі.

Понад 52 000 уразливих переселенців отримали допомогу МОМ

На середину липня, МОМ допомогла понад 502 000 уразливих вимушених переселенців у 17 регіонах України. Ці люди отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, товари домашнього вжитку, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у започаткуванні власного дрібного бізнесу.

МОМ та партнери провели акцію до Дня захисту дітей в Одесі

29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, в Одесі відбувся інформаційно-розважальний захід «Дитинство без експлуатації та насильства», покликаний привернути увагу до таких соціальних проблем як торгівля людьми та примусове дитяче жебрацтво.

Маяк змін

Олена, шеф-повар із Луганська, готує 50 літрів борщу та 300 млинців на обід для 150 вимушених переселенців, які зараз живуть у колективному центрі біля селища Маяки під Одесою. МОМ надала цим людям різнопланову допомогу.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців