English | Українська
Понад 70 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На кінець листопада, МОМ допомогла понад 70 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 21 регіоні України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

Гірко-солодкий стартап. Співачка-переселенка розпочала виробництво імбирних пряників

Раніше Кейт заробляла на життя співами. За рік до початку війни вона отримала роботу в місцевому будинку культури, а також співала на корпоративних вечірках та в ресторанах. Тепер будинок культури стоїть закритий зі зруйнованим дахом. Трудова книжка Кейт залишилася всередині.

СМАК КРИМУ У Дніпропетровську

Для Лівізи, власниці кафе, підтриманого проектом МОМ із розвитку мікропідприємництва серед вимушених переселенців, це більше ніж бізнес.

Гаряча лінія співчуття

Третина операторів інформаційної гарячої лінії для внутрішньо переміщених осіб, яку підтримує МОМ, самі є вимушеними переселенцями.

Українці стають дедалі вразливішими до загроз торгівлі людьми, свідчить нове дослідження МОМ

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Міжнародна організація з міграції оприлюднила нові соціологічні дані щодо загроз неврегульованої міграції та торгівлі людьми в Україні.

Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців