English | Українська
Понад три тисячі уразливих переселенців отримали допомогу МОМ

Станом на кінець жовтня, МОМ допомогла понад 3000 уразливих вимушених переселенців у 12 регіонах України. Завдяки коштам від Норвегії, Швейцарії та США, ці люди отримали ліки, засоби гігієни, теплий одяг, взуття та ковдри, обігрівачі, а також юридичні консультації та психологічну підтримку.

МОМ розширює допомогу вимушеним переселенцям в Україні

Зі швидким наближенням зими Представництво МОМ в Україні надасть допомогу ще близько 4000 осіб з-посеред найвразливіших вимушених переселенців. Згідно з даними Державної служби України з надзвичайних ситуації,  на кінець вересня кількість переселенців зі Східної України та Криму становила понад 300 000 осіб.

Ритм розмаїття

Як музика, раса та африканська міграція пов’язані в українському контексті? – Через хіп-хоп культуру, відповідає Адріяна Гельбіґ, доцент музикознавства Університету Пітсбурга, у своїй книзі, презентованій у Представництві МОМ.

МОМ допомагає жінкам-переселенцям

Дев’ята дитина Ніяри * народилася у Вінниці наприкінці липня, напередодні великого мусульманського свята Ураза-Байрам. Ніяра та її родина – одні з понад 200 000 вимушених переселенців із Криму та Сходу України, які були вимушені шукати прихисту в інших регіонах держави.

"ТВІЙ БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ ДО МЕТИ"

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організувало інформаційний тур «Твій безпечний шлях до мети!», аби привернути увагу до проблеми торгівлі людьми. Кампанія, яка стала можливою за підтримки Швейцарської Конфедерації, звернулася до молоді та інших груп ризику.

Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості