English | Українська
ВИМУШЕНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ПУСКАЮТЬ КОРІННЯ В НОВИХ ГРОМАДАХ

Попри економічні виклики, внутрішньо переміщенні особи (ВПО) в Україні переважно залишаються у своїх нинішніх місцях проживання та налагоджують відносини з приймаючими громадами, свідчить останній раунд опитування МОМ.

Кузня нових бізнес-ідей

Близько 900 колишніх постраждалих від торгівлі людьми отримали допомогу МОМ у започаткуванні власного бізнесу. Вони створили сотні нових робочих місць та сплатили десятки тисяч гривень податків у місцеві бюджети.

 

МОМ ПОДОВЖИЛА НАБІР УЧАСНИКІВ НОВОГО ПРОЕКТУ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ

МОМ за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості ВПО та осіб, які зазнали наслідків конфлікту.

ДЖАМАЛА СТАЛА ПОСЛОМ ДОБРОЇ ВОЛІ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Джамала, переможниця Євробачення-2016, стала Послом доброї волі із протидії торгівлі людьми. Вона підтримала багаторічну роботу МОМ із боротьби з сучасним рабством та запобігання йому, знявшись у соціальній рекламі "Небезпеку видно не одразу".

Майже 300 000 ВПО та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

Станом на липень 2018, МОМ допомогла майже 300 000 уразливим вимушеним переселенцям та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 24 регіонах України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців