English | Українська
«Мені необхідно почуватися потрібною, тому я завжди працювала»

Історія кримськотатарської родини вимушених переселенців, якій МОМ допомогла розпочати власний дрібний бізнес.

ЄС та МОМ запустили оновлену безкоштовну інформаційну гарячу лінію для вимушених переселенців

Європейський Союз та МОМ запустили оновлену безкоштовну гарячу лінію для надання пракичної інформації вимушеним переселенцям. Роботу гарячої лінії забезпечуватиме неурядова організація Донбас SOS, яка вже має значний досвід такої роботи.

Понад 44 000 уразливих переселенців отримали допомогу МОМ

На середину квітня, МОМ допомогла понад 44 000 уразливих вимушених переселенців у 16 регіонах України. Завдяки коштам від Норвегії, Швейцарії, США, ООН, Німеччини та ЄС, ці люди отримали ліки, засоби гігієни, теплий одяг, взуття та ковдри, обігрівачі, юридичні консультації та психологічну підтримку.

Понад 21 тис. уразливих вимушених переселенців змогли придбати одяг, ліки та інші необхідні речі на кошти, надані Євросоюзом

Євроcоюз у співпраці з МОМ надав допомогу для забезпечення нагальних потреб вимушених переселенців, які переїхали з Донбасу до Харківської області, де зараз, згідно з офіційними даними, знайшли притулок понад 130 тис. осіб.

Арт-інсталяція МОМ привертає увагу до проблеми сучасного рабства

2 грудня, у Всесвітній день боротьби за скасування рабства, Представництво МОМ відкрило у Маріїнському парку в Києві  арт-інсталяцію «Невидимі», покликану привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців