English | Українська
Понад 188 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На травень 2017, МОМ допомогла понад 188 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 24 регіоні України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

МОМ підтримує зусилля Державної прикордонної служби України з кадрового реформування та протидії корупції

Державна прикордонна служба України розпочала набір 800 нових співробітників на два провідних пункти в'їзду до України. Набір відбувається в рамках ініціативи, яку підтримала МОМ.

Інсталяція МОМ закликає українців до боротьби з торгівлею людьми

З нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, Міжнародна організація з міграції (МОМ) відкрила в Києві інсталяцію «ГРАНІ3», покликану розказати громадськості про ризики торгівлі людьми та закликати до боротьби із сучасним рабством.

"Люди формують думку про мігрантів, спираючись на свої судження і не беручи до уваги фактів"

Джазовий піаніст та композитор Вадим Неселовський, який народився в Україні та живе і працює в США, виступив на концерті з нагоди 20-річчя роботи МОМ в Україні. Після концерту Вадим поділився із МОМ своєю історією, долучившись до глобальної кампанії МОМ «Я – мігрант».

Генеральний директор МОМ відвідав Україну

Генеральний директор Міжнародної організації з міграції Вільям Лейсі Свінг 6-7 жовтня відвідав Київ для зустрічі з українськими високопосадовцями. Його візит збігся в часі зі святкуванням 20-річчя роботи Представництва МОМ в Україні, яке наразі є найбільшою місією МОМ у Європі.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців