English | Українська
Майже 200 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На грудень 2017, МОМ допомогла майже 200 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 24 регіонах України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

МОМ ПОДОВЖИЛА НАБІР УЧАСНИКІВ НОВОГО ПРОЕКТУ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ

МОМ за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості ВПО та осіб, які зазнали наслідків конфлікту.

ДЖАМАЛА СТАЛА ПОСЛОМ ДОБРОЇ ВОЛІ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Джамала, переможниця Євробачення-2016, стала Послом доброї волі із протидії торгівлі людьми. Вона підтримала багаторічну роботу МОМ із боротьби з сучасним рабством та запобігання йому, знявшись у соціальній рекламі "Небезпеку видно не одразу".

Запрацював оновлений веб-сайт Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Із метою підвищити обізнаність українців та запобігти сучасному рабству, МОМ запустила оновлений веб-сайт Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів www.527.org.ua.

МОМ підтримує зусилля Державної прикордонної служби України з кадрового реформування та протидії корупції

Державна прикордонна служба України розпочала набір 800 нових співробітників на два провідних пункти в'їзду до України. Набір відбувається в рамках ініціативи, яку підтримала МОМ.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців