English | Українська
МОМ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ #ПРОТИДІЙ_ТОРГІВЛІ_ЛЮДЬМИ

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 30 липня, Представництво МОМ в Україні спільно з урядовими та неурядовими партнерами запросили  всіх бажаючих долучитися до загальнонаціональної інформаційної кампанії #ПротиДійТоргівліЛюдьми. 

ГРАНТИ НА РОЗВИТОК САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Якщо Ви ветеран(-ка) конфлікту на сході України, мешкаєте в Київській, Львівській або Дніпропетровській області, маєте відповідні документи, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант на обладнання для Вашої справи.

Ветерани отримають гранти на професійну освіту

Якщо Ви ветеран(-ка) конфлікту на сході України, мешкаєте в Київській, Львівській або Дніпропетровській області, маєте відповідні документи, а головне — бажання вчитися, у Вас є можливість отримати грант на оплату курсів із професійної підготовки, перекваліфікації або підвищення кваліфікації. 

МОМ ТА ЄС ПІДТРИМУЮТЬ ДЕМАРКАЦІЮ ТА БЕЗПЕКУ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКОГО КОРДОНУ

Агентство ООН з питань міграції (МОМ) і Євросоюз допоможуть Україні та Республіці Білорусь зробити спільний кордон безпечнішим за допомогою нового проекту, спрямованого на підтримку демаркації, покращення інфраструктури пунктів перетину та зміцнення співробітництва. 

ВИМУШЕНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ПУСКАЮТЬ КОРІННЯ В НОВИХ ГРОМАДАХ

Попри економічні виклики, внутрішньо переміщенні особи (ВПО) в Україні переважно залишаються у своїх нинішніх місцях проживання та налагоджують відносини з приймаючими громадами, свідчить останній раунд опитування МОМ.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців