УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРЕКВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО! Тендер на Виготовлення соціальної реклами з протидії торгівлі людьми (UA1-2017-481)

Subject: УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРЕКВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО! Тендер на Виготовлення соціальної реклами з протидії торгівлі людьми (UA1-2017-481)
Published: 02.08.2017
Status: closed
Deadline: 
15.08.2017

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРЕКВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО!  - Тендер на виготовлення соціальної реклами з протидії торгівлі людьми (UA1-2017-481).

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту Протидія торгівлі людьми в Україніза фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Представництво МОМ в Україні запрошує зацікавлені сторони (далі – Заявників) надати свої прекваліфікаційні документи та прийняти участь у тендері на Виготовлення соціальної реклами з протидії торгівлі людьми (далі – Послуги), яке включатиме

  • Виготовлення аудіо-візуального ролику хронометражом до 20 сек (для телебачення) та до 1 хв (для інтернет-сайтів)
  • Фото-зйомка відомої української артистки для подальшого використання під час інформаційної кампанії на метролайтах, сіті-лайтах та біг-бордах

Пропозиції мають бути подані від компанії неплатника ПДВ.

Оновлену інструкцію з попереднього кваліфікаційного відбору (прекваліфікації), а також короткий опис змісту кожного лоту можна завантажити тут.

Необхідні додатки можна завантажити за посиланнями:

Додаток 1 – Супровідний лист

Додаток 2 – Перелік виконаних подібних проектів

Додаток 3– Інформаційний листок постачальника

Кінцевий срок подання всіх прекваліфікаційних заявок та необхідних супровідних документів встановлено на 14:00 години за східно-європейським часом, 15 серпня 2017.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY