Увага тендер скасовано. Тендер на проведення ремонтних робіт з влаштування двох душових кабін в соціальному гуртожитку м. Бахмут (Артемівськ) (UA1-2015-943)

Subject: Увага тендер скасовано. Тендер на проведення ремонтних робіт з влаштування двох душових кабін в соціальному гуртожитку м. Бахмут (Артемівськ) (UA1-2015-943)
Published: 21.10.2015
Status: closed
Deadline: 
02.11.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 жовтня 2015 року оголошує тендер на проведення ремонтних робіт з влаштування двох душових кабін в соціальному гуртожитку м. Бахмут (Артемівськ) по вул. Чайковського, 1 А в рамках проекту «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні», що фінансується урядом Канади.  

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції. 

Технічне завдання з виконання ремонтних робіт завантажити тут.

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути в доларах США, без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу OOH на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ. Стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 10:00, 2 листопада 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-943

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2015-943 до уваги Ольги Єршової.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY