Увага! Оголошення доповнено відповідями та коментарями щодо загальних та технічних вимог. Тендер на надання послуг страхування автомобілів «Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні» за програмою КАСКО (EUBAM, UA20-2015-189)

Subject: Увага! Оголошення доповнено відповідями та коментарями щодо загальних та технічних вимог. Тендер на надання послуг страхування автомобілів «Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні» за програмою КАСКО (EUBAM, UA20-2015-189)
Published: 22.09.2015
Status: closed
Deadline: 
07.10.2015

Відповіді та коментарі щодо загальних та технічних вимог щодо тендеру UA20-2015-189 (за посиланням)

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 вересня 2015 року проводить тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), згідно переліку автомобілів та умов, що зазначені у Запиті пропозицій UA20-2015-189, яке містить детальну інформацію (завантажити).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти Базові положення, що мають бути включені до договору страхування.

Комерційні пропозиції, що не відповідають вищезазначеному, не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00,  07 жовтня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку,  копії ліцензії/й на право надання страхових послуг,  лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами, лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків, рекомендації найбільших клієнтів, список судових спорів на суму більше 10 тис. дол., фінансова звітність компанії за 2014 рік та за останній податковий період (6 місяців 2015 року) з відміткою податкового органу про прийняття).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: вул. Затишна, 13, м. Одеса 65012, Україна, (до уваги Відділу закупівель).

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: страхування КАСКО для автомобілів Місії EUBAM, тендер UA20-2015-189.

Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY