Тендер на проведення соціологічного дослідження

Subject: Тендер на проведення соціологічного дослідження
Published: 24.05.2013
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 24 травня 2013 року оголошує тендер на проведення соціологічного дослідження з метою визначення рівня обізнаності населення України з різними формами торгівлі людьми.

Проведення даного соціологічного дослідження включає в себе розробку методології дослідження, системи індикаторів для оцінки рівня обізнаності з явищем торгівлі людьми, анкет для проведення інтерв?ювання, проведення опитування та обробку результатів. Дослідження повинно оцінити: а) рівень обізнаності населення з різними формами торгівлі людьми (торгівля з метою трудової та сексуальної експлуатації, жебрацтва, незаконної трансплантації органів (вилучення органів), внутрішня торгівля людьми, торгівля дітьми та ін.), б) думку населення щодо основних причин торгівлі людьми, в) рівень адекватності оцінки ризику потрапляння в торгівлю людьми, г) рівень обізнаності із способами захистити себе від потрапляння в торгівлю людьми, д) рівень обізнаності населення про існуючу державну допомогу особам, постраждалим від торгівлі людьми, а також е) окреслення найбільш уразливих груп та є) визначення найбільш ефективних методів донесення інформації про торгівлю людьми. Дослідження також повинно порівняти отримані результати із результатами попереднього подібного дослідження, проведеного в 2010 році. Результати дослідження повинні бути представлені у заключному звіті.

Детальна специфікація та вимоги до виконавців викладені в УМОВАХ ТЕНДЕРУ (на сайті у форматі MC Word).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Загальний термін проведення дослідження має складати не більше 4 календарних місяців з дня затвердження технічного завдання та підписання договору на проведення дослідження. Вартість дослідження в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного договору МОМ про надання послуг (на сайті у форматі MC Word).

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, п?ятниця, 7 червня 2013 р.(дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список та/або рекомендації найбільших клієнтів, технічна та фінансова пропозиція).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій Довідки за тел. 568-50-15 (Тетяна Іванюк, Олена Жучина) та за е-поштою: (tivanyuk@iom.int, ozhuchyna@iom.int)

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY