Оголошення про конкурс серед профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту Протидія торгівлі людьми в Україні (UA1-2015-956)

Subject: Оголошення про конкурс серед профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту Протидія торгівлі людьми в Україні (UA1-2015-956)
Published: 26.10.2015
Status: closed
Deadline: 
03.11.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Програма протидії торгівлі людьми у Східній Європі».

МOM запрошує ГО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: реалізація адвокаційних проектів у рамках регіональної Програми з протидії торгівлі людьми у Східній Європі..  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, (до уваги Відділу закупівель) до 3 листопада 2015 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру - UA1-2015-956.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Катерини Арданьян (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед заявниками.

 

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY