Конкурс на надання послуг з інформування внутрішньо переміщених осіб щодо їх прав та обов’язків та захисту цих прав у державних органах (UA1-2015-922)

Subject: Конкурс на надання послуг з інформування внутрішньо переміщених осіб щодо їх прав та обов’язків та захисту цих прав у державних органах (UA1-2015-922)
Published: 07.10.2015
Status: closed
Deadline: 
23.10.2015

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ)  запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Всеохоплююча стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.

МOM запрошує НУО подати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: надання додаткових послуг Національної гарячої лінії для внутрішньо переміщених осіб, а саме надання послуг з інформування внутрішньо переміщених осіб щодо їх прав та обов’язків та захисту цих прав у державних органах. 

До розгляду прийматимуться лише заявки, отримані від НУО, що мають досвід виконання подібних проектів, бажано у співпраці з МОМ, мають відповідні технічні та людські ресурси. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ:
вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 18:00, 23 жовтня 2015 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру
UA1-2015-922 та адресувати конверт до уваги Відділу закупівель.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Романа Любченко, вказавши у темі листа номер та назву тендеру.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY